Apie advokatų kontorą
Paslaugos
Veiklos sritys
Advokatai
Kontaktai

Advokatų kontora „S. Katauskas, Katauskaitės ir partneriai“ buvo įkurta 2004 m. Jos atsiradimą lėmė pirmas Lietuvoje privatus advokato S. Katausko biuras, įkurtas 1991 m. Vykdydama savo veiklą, advokatų kontora laikosi advokatų etikos principų, klientų problemas sprendžia kvalifikuotai ir individualiai.

Advokatų kontora „S. Katauskas, Katauskaitės ir partneriai“, saugodama advokatų bendrijos tradicijas, profesionaliai sprendžia įvairius teisinius klausimus, atstovauja klientams derybose valstybinėse bei visuomeninėse institucijose ir visų instancijų Lietuvos Respublikos teismuose.

Advokatų kontora yra įsikūrusi Vilniaus miesto centre, greta pagrindinių valstybės valdžios bei valdymo institucijų ir teismų.

Advokatų kontora „S. Katauskas, Katauskaitės ir partneriai“ visada įsigilina į konkretaus kliento poreikius, jo verslo ypatumus, todėl teikia profesionalią ir efektyvią teisinę pagalbą. Advokatų kontora siūlo visą kompleksą teisinių paslaugų, pradedant viena konsultacija ir baigiant nuolatinėmis teisinėmis paslaugomis. Teisinės paslaugos teikiamos lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.
 

 
   
LT ENG GER